Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Долга врска или брак - ga11c8azrc | Скопје | Македонија


Слика наскоро...

ga11c8azrc Риби
Македонија, None, Скопје

Јас сум женско, 28
барам машко години од 30 до 35

ga11c8azrc

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1990-02-27 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Изглед
Мојата висина: 1.55 m.
Мојата тежина: 61 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Плави
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Разведен/а
Деца: Две или три
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам со деца
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
Риби
Коњи
Други
 
Друштво
Мојата работа: Секретар
Мојот приход: Помалку од $100 месечно
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Други посебни уметности
 
Зборувам: Англиски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Играње карти
Кампување
Кафе и муабет
Купување / Антиквитети
Риболов / Лов
Патување / Разгледување
Колекционерство
Филмови / Музика
Пробување вина
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Рагби
Мотоциклизам
Бокс
Трки на коњи
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Кафе
Коктел
Бело вино
Црвено вино
Ликер
Водка
Коњак
 
Мојата храна: Месо и компири
Здрава храна
Сите чоколади, секогаш
 
Омилена музика: Класика
Џез
Поп
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/ga11c8azrc
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates