Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - fcn4c8a75p | Охрид | Македонија


Слика наскоро...

fcn4c8a75p Јарец
Македонија, Ohrid, Охрид

Јас сум женско, 37
барам женско години од 20 до 40

fcn4c8a75p

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1981-01-01 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: Ohrid
Мојот град: Охрид
Изглед
Мојата висина: 1.65 m.
Мојата тежина: 52 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Црни
Моето тело: Слабо
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Во брак
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам со деца
 
Друштво
Мојата работа: Администратор
Мојот приход: Помалку од $100 месечно
Животен стил
Политички гледишта: Конзервативец
Религија: Атеист
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Не пијам
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/fcn4c8a75p
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates