Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Долга врска или брак - g2hkc8al5e | Скопје | Македонија


Слика наскоро...

g2hkc8al5e Стрелец
Македонија, None, Скопје

Јас сум женско, 39
барам машко години од 35 до 45

g2hkc8al5e

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1978-12-03 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Моја фраза за поздрав: go baram popaj :-) 
Изглед
Мојата висина: 1.70 m.
Мојата тежина: 54 kg
Мојата коса: Златна
Моите очи: Зелени
Моето тело: Слабо
Најубавиот дел од моето тело: Задник
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Инженер
Мојот приход: $1,000 - $3,000 месечно
Моето образование: Пост дипломски
 
Мојата специјалност: Бизнис Администрација
Информатика
Инженерство
 
Зборувам: Француски
Англиски
Српски
Германски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Кафе и муабет
Патување / Разгледување
Филмови / Музика
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Тенис
Атлетика
Пливање
Гимнастика
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Вода
Кафе
Црвено вино
 
Мојата храна: Здрава храна
Сите чоколади, секогаш
 
Омилена музика: Класика
Поп
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g2hkc8al5e
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates