Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - c8tn1we81q | Гевгелија | Македонија


Слика наскоро...

c8tn1we81q Вага
Македонија, Gevgelija, Гевгелија

Јас сум женско, 29
барам женско години од 21 до 43

c8tn1we81q

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1988-10-06 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: Gevgelija
Мојот град: Гевгелија
Моја фраза за поздрав: i lake a women <3 
Изглед
Мојата висина: 1.68 m.
Мојата тежина: 64 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Црни
Моето тело: Атлетско
Најубавиот дел од моето тело: Гради
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Некој ден
Мојата животна ситуација: Живеам со родители
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Сметководител
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Економија
 
Животен стил
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Играње карти
Спортување
Патување / Разгледување
 
Мојот омилен спорт: Бокс
Атлетика
Кошарка
Танцување
 
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Кафе
 
Мојата храна: Здрава храна
 
Омилена музика: Диско
Рок
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/c8tn1we81q
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates