Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Долга врска или брак - c8kn1we6g1 | Струмица | Македонија


Слика наскоро...

c8kn1we6g1 Овен
Македонија, Strumica, Струмица

Јас сум женско, 47
барам машко години од 43 до 54

c8kn1we6g1

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1971-04-06 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: Strumica
Мојот град: Струмица
Моја фраза за поздрав: zdravo 
Изглед
Мојата висина: 1.60 m.
Мојата тежина: 48 kg
Мојата коса: Светло кафена
Моите очи: Кафени
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Друго
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Друго
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мои омилени миленичиња: Други
 
Друштво
Мојата работа: Инженер
Мојот приход: Друго
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Други научни специјалности
 
Зборувам: Српски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Клуб на книга / Дискусија
 
Мојот омилен спорт: Тенис
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Не е важно
 
Мојата храна: Здрава храна
 
Омилена музика: Поп
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/c8kn1we6g1
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates