Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - g3ckc8a2e5 | Sombor | Србија


Слика наскоро...

g3ckc8a2e5 Близнаци
Србија, Sombor

Јас сум машко, 38
барам женско години од 20 до 40

g3ckc8a2e5

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1980-05-24 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Србија
Мојот град: Sombor
Моја фраза за поздрав: Cao 
Фамилија
Мојот брачен статус: Разведен/а
Деца: Едно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам со родители
 
Мои омилени миленичиња: Мачки
Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: Друго
Зборувам: Српски
 
Животен стил
Политички гледишта: Конзервативец
Моето хоби: Кафе и муабет
 
Мојот омилен спорт: Бициклизам
Пливање
 
Религија: Друго
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Чај
Млеко
Кафе
 
Мојата храна: Месо и компири
 
Омилена музика: Класика
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g3ckc8a2e5
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates