Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - g77gc8a833 | Novi Pazar | Србија


Слика наскоро...

g77gc8a833 Рак
Србија, Novi Pazar

Јас сум машко, 38
барам женско години од 29 до 43

g77gc8a833

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1980-06-24 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Србија
Мојот град: Novi Pazar
Изглед
Мојата висина: 1.88 m.
Мојата тежина: 84 kg
Мојата коса: Темно кафена
Моите очи: Кафени
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Друго
Мојата раса: Друго
Фамилија
Мојот брачен статус: Разведен/а
Деца: Едно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Администратор
Мојот приход: $100 - $300 месечно
Моето образование: Виша
 
Мојата специјалност: Информатика
Математика
Музика
 
Зборувам: Англиски
 
Животен стил
Политички гледишта: Конзервативец
Моето хоби: Клуб на книга / Дискусија
Кафе и муабет
Риболов / Лов
Патување / Разгледување
Филмови / Музика
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Кошарка
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Вода
Чај
Кафе
Пиво
 
Мојата храна: Здрава храна
 
Омилена музика: Поп
Рок
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g77gc8a833
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates