Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Долга врска или брак - g58kc8ajy4 | Скопје | Македонија


Слика наскоро...

g58kc8ajy4 Вага
Македонија, None, Скопје

Јас сум женско, 49
барам машко години од 48 до 60

g58kc8ajy4

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1968-10-04 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Изглед
Мојата висина: 1.65 m.
Мојата коса: Руса
Моите очи: Кафени
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Друго
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Разведен/а
Деца: Едно
Мојата животна ситуација: Живеам со деца
Живеам со миленичиња
Чести посети на пријатели и роднини
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Економист
Мојот приход: Друго
Моето образование: Пост дипломски
 
Мојата специјалност: Економија
Други научни специјалности
 
Зборувам: Српски
Германски
Англиски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Клуб на книга / Дискусија
Готвење
Патување / Разгледување
Филмови / Музика
 
Мојот омилен спорт: Пливање
 
Религија: Христијанин
Забава
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Вода
Зелен чај
Кафе
Црвено вино
 
Мојата храна: Здрава храна
Вегетеријанска
 
Омилена музика: Поп
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g58kc8ajy4
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates