Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Тип на врска: Било која - gcf1c8aeuy | Охрид | Македонија


Слика наскоро...

gcf1c8aeuy Јарец
Македонија, Ohrid, Охрид

Јас сум женско, 31
барам машко години од 18 до 50

gcf1c8aeuy

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1987-01-01 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: Ohrid
Мојот град: Охрид
Моја фраза за поздрав: pozdrav do iskrenite 
Изглед
Мојата висина: 1.65 m.
Мојата тежина: 48 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Црни
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Во брак
Деца: Едно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам со деца
 
Мои омилени миленичиња: Други
 
Друштво
Мојата работа: Продавач
Мојот приход: Друго
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Други посебни уметности
 
Зборувам: Узбекистански
Узбекистански
Узбекистански
Хинди
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Кафе и муабет
Патување / Разгледување
Филмови / Музика
 
Мојот омилен спорт: Пливање
 
Религија: Муслиман
Забава
Пушење: Пушам кога пијам
Пијалоци: Вода
Кафе
 
Мојата храна: Сите чоколади, секогаш
Друго
 
Омилена музика: Диско
Поп
Рок
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/gcf1c8aeuy
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates