Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - Muenchen112 | München | Германија


Слика наскоро...

Muenchen112 Водолија
Германија, Bayern, München

Јас сум машко, 33
барам женско години од 25 до 37

g8g8c8achq

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1985-02-05 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Германија
Регион: Bayern
Мојот град: München
Моја фраза за поздрав: Добар ден 
Изглед
Мојата висина: 1.75 m.
Мојата тежина: 86 kg
Мојата коса: Темно кафена
Моите очи: Кафени
Моето тело: Средно
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Моето образование: Факултет
 
Зборувам: Германски
Српски
Арапски
 
Животен стил
Политички гледишта: Конзервативец
Моето хоби: Спортување
Политички интереси
Музеи и уметност
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Не пијамДодади во омилениhttp://licnikontakti.me/g8g8c8achq
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates