Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Тип на врска: Било која - g244c8ash9 | Скопје | Македонија


барам женско g244c8ash9 Скопје Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

g244c8ash9 Водолија
Македонија, None, Скопје

Јас сум машко, 27
барам женско години од 18 до 55

g244c8ash9

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1991-01-29 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Моја фраза за поздрав: Hi 
Изглед
Мојата висина: 1.80 m.
Мојата коса: Темно кафена
Моите очи: Кафени
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Коњи
 
Друштво
Мојата работа: Економист
Моето образование: 5-ти степен
 
Мојата специјалност: Економија
 
Зборувам: Англиски
 
Животен стил
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Спортување
Кафе и муабет
Политички интереси
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Тенис
Мотоциклизам
Кошарка
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушам кога пијам
Алкохол: За викенд
Пијалоци: Кафе
Пиво
Црвено вино
 
Мојата храна: Здрава храна
 
Омилена музика: Диско
Рок
Рап
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g244c8ash9
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates