Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Долга врска или брак - g52gc8a8m2 | Струмица | Македонија


Слика наскоро...

g52gc8a8m2 Риби
Македонија, Strumica, Струмица

Јас сум женско, 42
барам машко години од 35 до 45

g52gc8a8m2

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1976-02-29 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: Strumica
Мојот град: Струмица
Моја фраза за поздрав: hi 
Изглед
Мојата висина: 1.60 m.
Мојата тежина: 57 kg
Мојата коса: Руса
Моите очи: Плави
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Разведен/а
Деца: Едно
За деца: Не сум сигурен/а
Мојата животна ситуација: Живеам со деца
Живеам со родители
Живеам со миленичиња
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Уметност
 
Зборувам: Српски
Англиски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Изведувачки уметности
Кампување
Готвење
Градинарство / Пејсажи
Филмови / Музика
Музеи и уметност
Пробување вина
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Друго
 
Религија: Атеист
Забава
Пушење: Страствен пушач
Алкохол: За викенд
Пијалоци: Вода
Кафе
Пиво
Коктел
Црвено вино
Ликер
Мартини
Текила
Водка
Коњак
 
Мојата храна: Друго
 
Омилена музика: Класика
Диско
Поп
Рок
Метал
 
Чувство за хумор: Друго
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g52gc8a8m2
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates