Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Допишување - monster3241 | München | Германија


Слика наскоро...

monster3241 Јарец
Германија, Bayern, München

Јас сум машко, 25
барам женско години од 20 до 40

g6e2c8a3ud

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1993-01-07 
Тип на врска: Допишување
Мојата држава: Германија
Регион: Bayern
Мојот град: München
Моја фраза за поздрав: druzba provod i nezaboravni momenti ispolnetu so relax idealno najdobro 
Изглед
Мојата висина: 1.73 m.
Мојата тежина: 64 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Кафени
Моето тело: Атлетско
Најубавиот дел од моето тело: Гради
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Некој ден
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Асистент
Мојот приход: $3,000 - $10,000 месечно
Моето образование: Основно училиште
 
Мојата специјалност: Економија
 
Зборувам: Германски
Грчки
Италијански
 
Животен стил
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Вода
Чај
Зелен чај
Пиво
Бело вино
Ликер
 
Мојата храна: Месо и компири
Здрава храна
 
Омилена музика: Класика
Кантри
 
Чувство за хумор: Саркастично
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g6e2c8a3ud
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates