Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - gccic8a9u5 | Тетово | Македонија


барам женско gccic8a9u5 Тетово Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

gccic8a9u5 Риби
Македонија, Tetovo, Тетово

Јас сум машко, 55
барам женско години од 48 до 58

gccic8a9u5

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1963-03-17 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: Tetovo
Мојот град: Тетово
Моја фраза за поздрав: Zdravo!jas sum vistinskiot. 
Изглед
Мојата висина: 1.75 m.
Мојата тежина: 98 kg
Мојата коса: Сива
Моите очи: Кафени
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Некој ден
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Друштво
Мојата работа: Технолог
Мојот приход: $300 - $1,000 месечно
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Други научни специјалности
 
Зборувам: Англиски
 
Животен стил
Моето хоби: Кафе и муабет
Градинарство / Пејсажи
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Атлетика
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Зелен чај
Мартини
 
Мојата храна: Друго
 
Омилена музика: Поп
Рок
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/gccic8a9u5
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates