Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Тип на врска: Било која - f4iac8axcm | Струмица | Македонија


Слика наскоро...

f4iac8axcm Лав
Македонија, Strumica, Струмица

Јас сум женско, 33
барам женско години од 39 до 53

f4iac8axcm

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1985-08-10 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: Strumica
Мојот град: Струмица
Моја фраза за поздрав: ejj kako e? 
Изглед
Мојата висина: 1.73 m.
Мојата тежина: 73 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Црни
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Некој ден
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Администратор
Мојот приход: $100 - $300 месечно
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Биологија
 
Зборувам: Српски
Бугарски
 
Животен стил
Политички гледишта: Конзервативец
Моето хоби: Филмови / Музика
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Друго
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Зелен чај
Кафе
Пиво
 
Мојата храна: Месо и компири
Друго
 
Омилена музика: Диско
Рок
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/f4iac8axcm
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates