Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Тип на врска: Било која - g6pjc8aoeu | Тетово | Македонија


Слика наскоро...

g6pjc8aoeu Бик
Македонија, Tetovo, Тетово

Јас сум женско, 22
барам машко години од 20 до 40

g6pjc8aoeu

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1996-05-01 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: Tetovo
Мојот град: Тетово
Моја фраза за поздрав: 19 god transica od skopje 078/554/642 
Изглед
Мојата висина: 1.37 m.
Мојата тежина: 59 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Зелени
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Нема шанси
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Мачки
 
Друштво
Мојата работа: Дизајнер
Мојот приход: Друго
Моето образование: Основно училиште
 
Животен стил
Политички гледишта: Конзервативец
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
 
Мојот омилен спорт: Одбојка
 
Религија: Атеист
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Не пијам
Пијалоци: Бело вино
 
Мојата храна: Месо и компири
 
Омилена музика: Метал
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g6pjc8aoeu
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates