Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - gagfc8axts | Sremska Mitrovica | Србија


барам женско gagfc8axts Sremska Mitrovica Србија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

gagfc8axts Девица
Србија, Sremska Mitrovica

Јас сум машко, 38
барам женско години од 19 до 74

gagfc8axts

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1980-09-12 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Србија
Мојот град: Sremska Mitrovica
Моја фраза за поздрав: Samo ozbiljne devojke nula šest dva osam četiri jedan devedeset dva devet 
Изглед
Мојата висина: 1.90 m.
Мојата тежина: 36 kg
Мојата коса: Ќелав
Моите очи: Кафени
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Друго
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Мачки
Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Екологист
Мојот приход: Помалку од $100 месечно
Моето образование: 5-ти степен
 
Мојата специјалност: Историја / Археологија
 
Зборувам: Српски
Руски
Виетнамски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Музика и концерти
 
Религија: Шаманист
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Не пијам
Пијалоци: Млеко
Пиво
 
Мојата храна: Сите чоколади, секогаш
 
Омилена музика: Рап
 
Чувство за хумор: Излитено
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/gagfc8axts
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates