Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - miki7792 | Floridsdorf | Австрија


барам женско miki7792 Floridsdorf Австрија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

miki7792 Рак
Австрија, Wien, Floridsdorf

Јас сум машко, 39
барам женско години од 20 до 40

g32fc8alnn

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1979-07-09 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Австрија
Регион: Wien
Мојот град: Floridsdorf
Моја фраза за поздрав: Trazim zensku osobu za druzenje evenualno radi kasnijeg braka . 
Изглед
Мојата висина: 1.93 m.
Мојата тежина: 107 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Црни
Моето тело: Средно
Фамилија
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Друштво
Мојата работа: Претставник
Мојот приход: $1,000 - $3,000 месечно
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Бизнис Администрација
 
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Не пијамДодади во омилениhttp://licnikontakti.me/g32fc8alnn
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates