Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Долга врска или брак - c52m1weeqy | Скопје | Македонија


Слика наскоро...

c52m1weeqy Рак
Македонија, None, Скопје

Јас сум женско, 43
барам машко години од 41 до 43

c52m1weeqy

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1975-06-23 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Изглед
Мојата висина: 1.68 m.
Мојата тежина: 64 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Лешникови
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Друго
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Некој ден
Мојата животна ситуација: Живеам со родители
 
Мои омилени миленичиња: Птици
Мачки
Кучиња
Риби
Коњи
 
Друштво
Мојата работа: Управител
Мојот приход: Друго
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Други научни специјалности
 
Животен стил
Моето хоби: Готвење
Патување / Разгледување
Градинарство / Пејсажи
Филмови / Музика
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Друго
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Вода
Чај
Млеко
Кафе
Пиво
Коктел
Бело вино
Црвено вино
Ликер
Виски
Коњак
 
Мојата храна: Месо и компири
Здрава храна
Брза храна
Сите чоколади, секогаш
 
Омилена музика: Класика
Поп
Опера
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/c52m1weeqy
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates