Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - Merdin1 | Русе | Бугарија


Слика наскоро...

Merdin1 Скорпија
Бугарија, Ruse, Русе

Јас сум машко, 43
барам женско години од 35 до 49

f26gc8aa2k

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1974-10-31 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Бугарија
Регион: Ruse
Мојот град: Русе
Моја фраза за поздрав: mnogo pozdravi za jenata koyato haresvam slivo pole 
Изглед
Мојата висина: 1.65 m.
Мојата тежина: 91 kg
Мојата коса: Светло кафена
Моите очи: Кафени
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Друго
Мојата раса: Латино
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: 
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: $300 - $1,000 месечно
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Други посебни уметности
Други научни специјалности
 
Зборувам: Турски
Руски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Играње карти
Кафе и муабет
Готвење
Риболов / Лов
Патување / Разгледување
Филмови / Музика
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Друго

 
Религија: Друго
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: За викенд
Пијалоци: Вода
Чај
Зелен чај
Млеко
Кафе
Вино од јаболка
Бело вино
Црвено вино
Не е важно
 
Мојата храна: Месо и компири
Здрава храна
Брза храна
 
Омилена музика: Кантри
Диско
Поп
Рап
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/f26gc8aa2k
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates