Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - g1vmc8a4ws | Велес | Македонија


барам женско g1vmc8a4ws Велес Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

g1vmc8a4ws Риби
Македонија, Veles, Велес

Јас сум машко, 22
барам женско години од 18 до 27

g1vmc8a4ws

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1996-02-22 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: Veles
Мојот град: Велес
Моја фраза за поздрав: Zdravo 
Изглед
Мојата висина: 1.73 m.
Мојата тежина: 68 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Плави
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Некој ден
Мојата животна ситуација: Живеам со родители
 
Мои омилени миленичиња: Мачки
 
Друштво
Мојата работа: Дизајнер / Планер
Мојот приход: $300 - $1,000 месечно
Моето образование: 5-ти степен
 
Мојата специјалност: Уметност
 
Зборувам: Англиски
 
Животен стил
Политички гледишта: Неконформиста
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Играње карти
Кафе и муабет
 
Мојот омилен спорт: Друго
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Кафе
Пиво
Коктел
Бело вино
Црвено вино
Текила
Бренди
Виски
Водка
 
Мојата храна: Здрава храна
 
Омилена музика: Диско
Поп
Рок
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g1vmc8a4ws
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates