Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Тип на врска: Било која - gb92c8atc3 | Струмица | Македонија


барам женско gb92c8atc3 Струмица Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

gb92c8atc3 Близнаци
Македонија, Strumica, Струмица

Јас сум машко, 30
барам женско години од 20 до 40

gb92c8atc3

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1988-06-17 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: Strumica
Мојот град: Струмица
Изглед
Мојата висина: 1.85 m.
Мојата тежина: 75 kg
Мојата коса: Светло кафена
Моите очи: Кафени
Моето тело: Атлетско
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Птици
Мачки
Кучиња
Риби
Коњи
 
Друштво
Мојата работа: Раководител
Мојот приход: Друго
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Други посебни уметности
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/gb92c8atc3
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates