Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Долга врска или брак - e8qh1wefe3 | | Македонија


Слика наскоро...

e8qh1wefe3 Вага
Македонија,

Јас сум женско, 26
барам машко години од 23 до 30

e8qh1wefe3

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1991-10-02 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Моја фраза за поздрав: Ubav den 
Изглед
Мојата висина: 1.80 m.
Мојата тежина: 75 kg
Мојата коса: Светло кафена
Моите очи: Кафени
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам со цимер/ка
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Новинар
Мојот приход: $100 - $300 месечно
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Медии / Новинарство
 
Зборувам: Српски
Англиски
Шпански
 
Животен стил
Политички гледишта: Либерал
Моето хоби: Клуб на книга / Дискусија
Спортување
Кафе и муабет
Филмови / Музика
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Тенис
Бициклизам
Одбојка
Уметничко лизгање
Танцување
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Не пијам
Пијалоци: Мартини
Бренди
 
Мојата храна: Месо и компири
 
Омилена музика: Џез
Поп
Рок
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/e8qh1wefe3
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates