Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Тип на врска: Било која - g2ffc8ajoq | Скопје | Македонија


Слика наскоро...

g2ffc8ajoq Скорпија
Македонија, None, Скопје

Јас сум женско, 43
барам машко години од 20 до 50

g2ffc8ajoq
Рејтинг:9.5

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1974-11-17 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Изглед
Мојата висина: 1.63 m.
Мојата тежина: 82 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Лешникови
Моето тело: Средно
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Во брак
Деца: Две или три
За деца: Дефинитивно
Друштво
Мојата работа: Инженер
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Информатика
 
Зборувам: Српски
Англиски
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g2ffc8ajoq
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates