Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Платонска - g23kc8a3vk | Штип | Македонија


Слика наскоро...

g23kc8a3vk Водолија
Македонија, Stip, Штип

Јас сум женско, 30
барам машко години од 21 до 40

g23kc8a3vk

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1988-02-02 
Тип на врска: Платонска
Мојата држава: Македонија
Регион: Stip
Мојот град: Штип
Изглед
Мојата висина: 1.70 m.
Мојата тежина: 73 kg
Мојата коса: Црвена
Моите очи: Кафени
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Гради
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Некој ден
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
Чести посети на пријатели и роднини
 
Мои омилени миленичиња: Мачки
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: $100 - $300 месечно
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Странски јазици
 
Зборувам: Српски
Бугарски
Англиски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Кафе и муабет
Закажување
 
Мојот омилен спорт: Танцување
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Страствен пушач
Пијалоци: Вода
Кафе
Пиво
Црвено вино
Мартини
Водка
 
Мојата храна: Брза храна
 
Омилена музика: Поп
Рап
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g23kc8a3vk
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates