Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Тип на врска: Било која - makroaven | Melbourne | Австралија


Слика наскоро...

makroaven Лав
Австралија, Victoria, Melbourne

Јас сум машко, 52
барам женско години од 30 до 45

g4sdc8ajhy

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1966-08-21 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Австралија
Регион: Victoria
Мојот град: Melbourne
Моја фраза за поздрав: Pozdrav 
Изглед
Мојата висина: 1.88 m.
Мојата тежина: 95 kg
Мојата коса: Сива
Моите очи: Кафени
Моето тело: Со екстра килце
Најубавиот дел од моето тело: Задник
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Разделени
Деца: Едно
За деца: Некој ден
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: 
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: $3,000 - $10,000 месечно
Моето образование: Факултет
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Кафе и муабет
Патување / Разгледување
Градинарство / Пејсажи
Филмови / Музика
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Бокс
Кошарка
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Вода
Чај
Млеко
Кафе
Пиво
Црвено вино
Текила
Виски
Коњак
 
Мојата храна: Месо и компири
 
Омилена музика: Диско
Поп
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g4sdc8ajhy
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates