Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Тип на врска: Било која - cap1aornqr | Куманово | Македонија


барам женско cap1aornqr Куманово Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

cap1aornqr Риби
Македонија, Kumanovo, Куманово

Јас сум машко, 35
барам женско години од 23 до 43

cap1aornqr

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1984-02-19 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: Kumanovo
Мојот град: Куманово
Моја фраза за поздрав: pozdrav 
Изглед
Мојата висина: 1.88 m.
Мојата тежина: 75 kg
Мојата коса: Темно кафена
Моите очи: Сиви
Моето тело: Атлетско
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Други
 
Друштво
Мојата работа: Економист
Мојот приход: $300 - $1,000 месечно
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Економија
 
Животен стил
Религија: ХристијанинДодади во омилениhttp://licnikontakti.me/cap1aornqr
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates