Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Муабет - c7eeaor445 | Велес | Македонија


Слика наскоро...

c7eeaor445 Риби
Македонија, Veles, Велес

Јас сум женско, 29
барам машко години од 24 до 34

c7eeaor445

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1989-03-18 
Тип на врска: Муабет
Мојата држава: Македонија
Регион: Veles
Мојот град: Велес
Моја фраза за поздрав: :)) 
Изглед
Мојата коса: Црна
Моите очи: Кафени
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
Друштво
Моето образование: Факултет
 
Зборувам: Англиски
 
Животен стил
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Играње карти
Кампување
Кафе и муабет
Музика и концерти
 
Религија: ХристијанинДодади во омилениhttp://licnikontakti.me/c7eeaor445
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates