Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Тип на врска: Било која - g3bic8ai4t | Скопје | Македонија


барам женско g3bic8ai4t Скопје Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

g3bic8ai4t Скорпија
Македонија, None, Скопје

Јас сум машко, 44
барам женско години од 20 до 50

g3bic8ai4t

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1974-11-15 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Моја фраза за поздрав: Zdravo 
Изглед
Мојата висина: 1.80 m.
Мојата тежина: 86 kg
Мојата коса: Светло кафена
Моите очи: Зелени
Моето тело: Атлетско
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Друго
Деца: Ниедно
За деца: Некој ден
Мојата животна ситуација: Живеам со родители
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Менаџер
Мојот приход: Друго
Моето образование: Виша
 
Мојата специјалност: Информатика
Историја / Археологија
Психологија
 
Зборувам: Српски
Англиски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Кафе и муабет
Патување / Разгледување
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Бокс
Снукер
Кошарка
Хокеј на мраз
Уметничко лизгање
Гимнастика
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушам кога пијам
Алкохол: За викенд
Пијалоци: Вода
Зелен чај
Кафе
Пиво
 
Мојата храна: Здрава храна
Друго
 
Омилена музика: Класика
Диско
Поп
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g3bic8ai4t
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates