Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Тип на врска: Било која - c8lkm15cvv | Скопје | Хрватска


Слика наскоро...

c8lkm15cvv Девица
Хрватска, None, Скопје

Јас сум машко, 47
барам машко години од 38 до 49

c8lkm15cvv

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1971-08-23 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Хрватска
Регион: None
Мојот град: Скопје
Моја фраза за поздрав: Hi! Looking for friends from all over the globe... 
Изглед
Мојата висина: 1.63 m.
Мојата тежина: 57 kg
Мојата коса: Ќелав
Моите очи: Друга
Моето тело: Над нормално
Најубавиот дел од моето тело: Стапала
Мојата раса: Латино
Фамилија
Мојот брачен статус: Разделени
Деца: Едно
За деца: Веројатно не
Мојата животна ситуација: Живеам со деца
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Проект менаџер
Мојот приход: $1,000 - $3,000 месечно
Моето образование: Пост дипломски
 
Мојата специјалност: Други посебни уметности
 
Зборувам: Англиски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Изведувачки уметности
Клуб на книга / Дискусија
Кафе и муабет
Готвење
Закажување
Патување / Разгледување
Филмови / Музика
Музеи и уметност
Пробување вина
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Тенис
 
Религија: Атеист
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: За викенд
Пијалоци: Вода
Кафе
Коктел
Црвено вино
Ликер
Мартини
 
Мојата храна: Месо и компири
Здрава храна
Друго
 
Омилена музика: Класика
Џез
Поп
Рок
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/c8lkm15cvv
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates