Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Долга врска или брак - lover-cavo | Willebroek | Македонија


Слика наскоро...

lover-cavo Рак
Македонија, Antwerpen, Willebroek

Јас сум машко, 32
барам машко години од 19 до 32

f4ngc8alns

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1986-07-17 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: Antwerpen
Мојот град: Willebroek
Моја фраза за поздрав: Ve ucekuvam pozz 
Изглед
Мојата висина: 1.78 m.
Мојата тежина: 82 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Кафени
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Разведен/а
Деца: Две или три
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
Живеам со деца
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Советник / Член на совет
Мојот приход: $300 - $1,000 месечно
Моето образование: Основно училиште
Средно училиште
 
Мојата специјалност: Странски јазици
Музика
 
Зборувам: Германски
Холандски
Српски
Турски
 
Животен стил
Политички гледишта: Конзервативец
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Играње карти
Кампување
Спортување
Кафе и муабет
Купување / Антиквитети
Патување / Разгледување
Филмови / Музика
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Танцување
 
Религија: Муслиман
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: За викенд
Пијалоци: Чај
Кафе
Пиво
Коктел
Мартини
Бренди
Водка
 
Мојата храна: Месо и компири
Здрава храна
 
Омилена музика: Диско
Рап
 
Чувство за хумор: Онака
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/f4ngc8alns
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates