Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Тип на врска: Било која - ljupsco | Marsberg | Германија


Слика наскоро...

ljupsco Јарец
Германија, Nordrhein-Westfalen, Marsberg

Јас сум машко, 20
барам женско години од 38 до 48

g7o0c8a6k7

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1998-01-01 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Германија
Регион: Nordrhein-Westfalen
Мојот град: Marsberg
Изглед
Мојата висина: 1.68 m.
Мојата тежина: 73 kg
Мојата коса: Друга
Моите очи: Кафени
Моето тело: Друго
Најубавиот дел од моето тело: Друго
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Разведен/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: Друго
Моето образование: Средно училиште
 
Зборувам: Германски
Српски
Бугарски
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g7o0c8a6k7
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates