Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - d3bi1wempy | Скопје | Македонија


Слика наскоро...

d3bi1wempy Девица
Македонија, None, Скопје

Јас сум женско, 28
барам женско години од 23 до 43

d3bi1wempy

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1991-08-26 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Изглед
Мојата висина: 1.60 m.
Мојата тежина: 64 kg
Мојата коса: Црвена
Моите очи: Кафени
Моето тело: Со екстра килце
Најубавиот дел од моето тело: Гради
Мојата раса: Друго
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Некој ден
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: $300 - $1,000 месечно
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Странски јазици
 
Животен стил
Моето хоби: Кафе и муабет
Готвење
Патување / Разгледување
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Танцување
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Кафе
Црвено вино
 
Мојата храна: Месо и компири
 
Чувство за хумор: Саркастично
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/d3bi1wempy
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates