Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Муабет - g58gc8aci4 | Скопје | Македонија


Слика наскоро...

g58gc8aci4 Скорпија
Македонија, None, Скопје

Јас сум женско, 54
барам машко години од 46 до 55

g58gc8aci4

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1963-11-03 
Тип на врска: Муабет
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Моја фраза за поздрав: SAKAM NORMALNA LJUBOV, NO TOA E MK 
Изглед
Мојата висина: 1.63 m.
Мојата тежина: 57 kg
Мојата коса: Руса
Моите очи: Друга
Моето тело: Атлетско
Најубавиот дел од моето тело: Задник
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Разведен/а
Деца: Едно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам со деца
 
Мои омилени миленичиња: Птици
Мачки
Кучиња
Риби
Fleas
Морски прасиња
Коњи
Рептили
 
Друштво
Мојата работа: Економист
Мојот приход: $100 - $300 месечно
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Економија
 
Зборувам: Српски
Англиски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Спортување
Кафе и муабет
Патување / Разгледување
Филмови / Музика
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Тенис
Гимнастика
Танцување
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Вода
Кафе
Коктел
Виски
 
Мојата храна: Здрава храна
Вегетеријанска
 
Омилена музика: Поп
 
Чувство за хумор: Недифинирано
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g58gc8aci4
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates