Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Долга врска или брак - g8b4c8a1hr | Велес | Македонија


Слика наскоро...

g8b4c8a1hr Девица
Македонија, Veles, Велес

Јас сум женско, 57
барам машко години од 58 до 62

g8b4c8a1hr

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1961-08-30 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: Veles
Мојот град: Велес
Моја фраза за поздрав: zdravo 
Изглед
Мојата висина: 1.57 m.
Мојата тежина: 64 kg
Мојата коса: Руса
Моите очи: Кафени
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Коса
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Вдовец/ица
Деца: Две или три
За деца: Нема шанси
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Други
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: Друго
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Економија
 
Зборувам: Бугарски
Руски
Српски
Словенечки
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Готвење
 
Мојот омилен спорт: Друго
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Не пијам
Пијалоци: Кафе
 
Мојата храна: Здрава храна
 
Омилена музика: Рок
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g8b4c8a1hr
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates