Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - lena_2311 | Floridsdorf | Австрија


Слика наскоро...

lena_2311 Јарец
Австрија, Wien, Floridsdorf

Јас сум машко, 39
барам женско години од 27 до 40

g8hkc8axow

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1980-01-01 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Австрија
Регион: Wien
Мојот град: Floridsdorf
Моја фраза за поздрав: posle 8 godisen disaster pak na nogi 
Изглед
Мојата висина: 1.80 m.
Мојата тежина: 82 kg
Мојата коса: Руса
Моите очи: Зелени
Моето тело: Слабо
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Птици
 
Друштво
Мојата работа: Раководител
Мојот приход: $1,000 - $3,000 месечно
Моето образование: Виша
 
Мојата специјалност: Инженерство
 
Зборувам: Германски
Англиски
Руски
Италијански
 
Животен стил
Политички гледишта: Конзервативец
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Кампување
Риболов / Лов
Патување / Разгледување
 
Мојот омилен спорт: Едрење
Пливање
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Не пијам
Пијалоци: Кафе
 
Мојата храна: Здрава храна
 
Омилена музика: Класика
Рок
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g8hkc8axow
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates