Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - Lavci | Sydney | Австралија


Слика наскоро...

Lavci Близнаци
Австралија, New South Wales, Sydney

Јас сум машко, 37
барам женско години од 20 до 30

g6scc8a1w1

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1981-06-15 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Австралија
Регион: New South Wales
Мојот град: Sydney
Моја фраза за поздрав: Hi 
Изглед
Мојата висина: 1.83 m.
Мојата тежина: 75 kg
Мојата коса: Темно кафена
Моите очи: Кафени
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Мачки
Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Екологист
Мојот приход: $3,000 - $10,000 месечно
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Странски јазици
Други научни специјалности
 
Зборувам: Англиски
Српски
Бугарски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Спортување
Политички интереси
Готвење
Патување / Разгледување
Филмови / Музика
 
Мојот омилен спорт: Тенис
Кошарка
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Чај
Кафе
Црвено вино
Виски
 
Мојата храна: Здрава храна
Вегетеријанска
 
Омилена музика: Класика
Поп
Рок
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g6scc8a1w1
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates