Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Тип на врска: Било која - g7plc8aohv | Скопје | Македонија


барам женско g7plc8aohv Скопје Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

g7plc8aohv Овен
Македонија, None, Скопје

Јас сум машко, 28
барам женско години од 25 до 40

g7plc8aohv

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1991-04-17 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Моја фраза за поздрав: :) 
Изглед
Мојата висина: 1.75 m.
Мојата тежина: 79 kg
Моите очи: Кафени
Моето тело: Друго
Најубавиот дел од моето тело: Друго
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Друго
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Чести посети на пријатели и роднини
 
Мои омилени миленичиња: Други
 
Друштво
Мојата работа: Службеник
Мојот приход: $300 - $1,000 месечно
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Други научни специјалности
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Кафе и муабет
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Не е важно
 
Мојата храна: Друго
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g7plc8aohv
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates