Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Муабет - gannc8a2cg | Скопје | Македонија


барам машко gannc8a2cg Скопје Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

gannc8a2cg Скорпија
Македонија, None, Скопје

Јас сум женско, 33
барам машко години од 20 до 55

gannc8a2cg
Рејтинг:8.0

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1985-11-17 
Тип на врска: Муабет
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Моја фраза за поздрав: zdravo 
Изглед
Мојата висина: 1.73 m.
Мојата тежина: 82 kg
Мојата коса: Темно кафена
Моите очи: Кафени
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Усни
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Едно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам со деца
Живеам со родители
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
Коњи
 
Друштво
Мојата работа: Архитект
Мојот приход: Друго
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Архитектура
 
Зборувам: Италијански
Германски
Кинески
Еврејски
 
Животен стил
Политички гледишта: Конзервативец
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Спортување
Закажување
Риболов / Лов
Гледање спортски натпревари
Пробување вина
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Тенис
Бокс
Атлетика
Скијање
Уметничко лизгање
Гимнастика
Танцување
 
Религија: Будист
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Вода
Коктел
Црвено вино
Водка
 
Мојата храна: Здрава храна
Вегетеријанска
 
Омилена музика: Рок
Метал
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/gannc8a2cg
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates