Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Тип на врска: Било која - gamkc8ahs1 | Тетово | Србија


барам женско gamkc8ahs1 Тетово Србија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

gamkc8ahs1 Риби
Србија, Tetovo, Тетово

Јас сум машко, 42
барам женско години од 18 до 50

gamkc8ahs1

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1977-03-06 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Србија
Регион: Tetovo
Мојот град: Тетово
Моја фраза за поздрав: hii 
Изглед
Мојата висина: 1.88 m.
Мојата тежина: 82 kg
Мојата коса: Сребрена
Моите очи: Друга
Моето тело: Друго
Најубавиот дел од моето тело: Друго
Мојата раса: Друго
Фамилија
Мојата животна ситуација: Живеам со цимер/ка
 
Мои омилени миленичиња: Други
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: Помалку од $100 месечно
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Други научни специјалности
 
Зборувам: Англиски
Бугарски
Српски
Словенечки
 
Животен стил
Моето хоби: Филмови / Музика
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Кошарка
 
Религија: Друго
Забава
Пијалоци: Не е важно
 
Мојата храна: Сите чоколади, секогаш
 
Чувство за хумор: Друго
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/gamkc8ahs1
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates