Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - koliner | Zug | Швајцарија


Слика наскоро...

koliner Јарец
Швајцарија, Zug, Zug

Јас сум машко, 36
барам женско години од 20 до 35

g3vlc8a5rr

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1982-01-18 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Швајцарија
Регион: Zug
Мојот град: Zug
Изглед
Мојата висина: 1.75 m.
Мојата тежина: 75 kg
Мојата коса: Темно кафена
Моето тело: Атлетско
Најубавиот дел од моето тело: Задник
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
Риби
 
Друштво
Мојата работа: Архитект
Мојот приход: $3,000 - $10,000 месечно
Моето образование: Виша
 
Мојата специјалност: Инженерство
 
Зборувам: Германски
Чешки
Италијански
Француски
 
Животен стил
Моето хоби: Спортување
Кафе и муабет
Политички интереси
Готвење
Купување / Антиквитети
Патување / Разгледување
Музеи и уметност
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Тенис
Голф
Бокс
Кошарка
Пливање
Уметничко лизгање
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Вода
Зелен чај
Кафе
Мартини
 
Мојата храна: Месо и компири
Здрава храна
Вегетеријанска
Сите чоколади, секогаш
 
Омилена музика: Класика
Кантри
Диско
Џез
Поп
Опера
Рок
Рап
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g3vlc8a5rr
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates