Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Муабет - d22k1we5r6 | Битола | Унгарија


барам машко d22k1we5r6 Битола Унгарија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

d22k1we5r6 Скорпија
Унгарија, Bitola, Битола

Јас сум женско, 41
барам машко години од 25 до 38

d22k1we5r6
Рејтинг:9.7

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1976-11-02 
Тип на врска: Муабет
Мојата држава: Унгарија
Регион: Bitola
Мојот град: Битола
Изглед
Мојата висина: 1.27 m.
Мојата тежина: 36 kg
Мојата коса: Светло кафена
Моите очи: Кафени
Моето тело: Слабо
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Некој ден
Мои омилени миленичиња: Кучиња
Коњи
Други
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојата специјалност: Уметност
 
Зборувам: Унгарски
Германски
 
Животен стил
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Изведувачки уметности
Кампување
Спортување
Кафе и муабет
Патување / Разгледување
Филмови / Музика
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Трки на коњи
Бициклизам
Уметничко лизгање
Танцување
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Чај
Млеко
Кафе
 
Мојата храна: Месо и компири
Сите чоколади, секогаш
 
Омилена музика: Поп
Рок
 
Чувство за хумор: Просто
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/d22k1we5r6
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates