Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Тип на врска: Било која - gbqlc8apr2 | Велес | Македонија


Слика наскоро...

gbqlc8apr2 Вага
Македонија, Veles, Велес

Јас сум женско, 28
барам машко години од 20 до 40

gbqlc8apr2

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1989-09-26 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: Veles
Мојот град: Велес
Моја фраза за поздрав: Hey 
Изглед
Мојата висина: 1.83 m.
Мојата тежина: 66 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Црни
Моето тело: Слабо
Најубавиот дел од моето тело: Усни
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Не сум сигурен/а
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Риби
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: $100 - $300 месечно
Моето образование: Средно училиште
 
Зборувам: Српски
Бугарски
Шпански
Полски
 
Животен стил
Политички гледишта: Либерал
Моето хоби: Кафе и муабет
 
Мојот омилен спорт: Танцување
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушам кога пијам
Алкохол: За викенд
Пијалоци: Вода
Млеко
Кафе
Текила
Виски
Водка
Коњак
 
Мојата храна: Здрава храна
 
Омилена музика: Диско
 
Чувство за хумор: Онака
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/gbqlc8apr2
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates