Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Тип на врска: Било која - i4q1c8am7l | Скопје | Македонија


барам женско i4q1c8am7l Скопје Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

i4q1c8am7l Близнаци
Македонија, None, Скопје

Јас сум машко, 26
барам женско години од 18 до 45

i4q1c8am7l

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1992-05-29 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Моја фраза за поздрав: baram devojka za dobar provod 
Изглед
Мојата висина: 1.98 m.
Мојата тежина: 91 kg
Мојата коса: Темно кафена
Моите очи: Кафени
Моето тело: Атлетско
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Некој ден
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Мачки
Кучиња
Риби
 
Друштво
Мојата работа: Брокер
Мојот приход: $300 - $1,000 месечно
Моето образование: 5-ти степен
 
Мојата специјалност: Економија
Информатика
 
Зборувам: Англиски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Клуб на книга / Дискусија
Играње карти
Кафе и муабет
Патување / Разгледување
Видео Игри
Филмови / Музика
Гледање спортски натпревари
Музеи и уметност
Пробување вина
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Мотоциклизам
Атлетика
Трки на коњи
Безбол
Одбојка
Пливање
Скијање
Сноубординг
Танцување
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: За викенд
Пијалоци: Црвено вино
Виски
Водка
 
Мојата храна: Здрава храна
 
Омилена музика: Диско
 
Чувство за хумор: Просто
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/i4q1c8am7l
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates