Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - karlomk | Linz | Австрија


Слика наскоро...

karlomk Водолија
Австрија, Oberösterreich, Linz

Јас сум машко, 48
барам женско години од 20 до 45

fctnc8a7te

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1971-02-06 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Австрија
Регион: Oberösterreich
Мојот град: Linz
Моја фраза за поздрав: hello 
Изглед
Мојата висина: 1.75 m.
Мојата тежина: 75 kg
Мојата коса: Ќелав
Моите очи: Плави
Моето тело: Друго
Најубавиот дел од моето тело: Друго
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Во брак
Деца: Едно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Мачки
Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: $1,000 - $3,000 месечно
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Други научни специјалности
 
Зборувам: Бугарски
Англиски
Германски
Српски
 
Животен стил
Моето хоби: Готвење
Патување / Разгледување
Филмови / Музика
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Атлетика
Гимнастика
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Вода
Кафе
Пиво
Бело вино
Црвено вино
 
Мојата храна: Друго
 
Омилена музика: Поп
Рок
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/fctnc8a7te
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates