Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - g9rec8ak78 | Trebinje | Босна и Херцеговина


Слика наскоро...

g9rec8ak78 Водолија
Босна и Херцеговина, Republika Srpska, Trebinje

Јас сум машко, 51
барам женско години од 25 до 50

g9rec8ak78

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1968-02-02 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Босна и Херцеговина
Регион: Republika Srpska
Мојот град: Trebinje
Моја фраза за поздрав: Ljubav 
Изглед
Мојата висина: 1.83 m.
Мојата тежина: 93 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Црни
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Разведен/а
Деца: Четири или повеќе
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Други
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: Друго
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Бизнис Администрација
 
Зборувам: Српски
Руски
 
Животен стил
Политички гледишта: Конзервативец
Моето хоби: Риболов / Лов
Гледање спортски натпревари
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Кошарка
 
Религија: Атеист
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Не пијам
Пијалоци: Вода
 
Мојата храна: Месо и компири
 
Омилена музика: Диско
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g9rec8ak78
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates