Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Тип на врска: Било која - g26nc8arxn | Скопје | Македонија


барам женско g26nc8arxn Скопје Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

g26nc8arxn Риби
Македонија, None, Скопје

Јас сум машко, 46
барам женско години од 20 до 60

g26nc8arxn

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1972-03-10 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Моја фраза за поздрав: Diskretno druzenje 
Изглед
Мојата висина: 1.78 m.
Мојата тежина: 77 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Кафени
Моето тело: Атлетско
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Друго
Деца: Ниедно
За деца: Некој ден
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: Друго
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Економија
 
Зборувам: Англиски
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g26nc8arxn
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates