Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Тип на врска: Било која - f6d3c8adji | Freeport City |


Слика наскоро...

f6d3c8adji Јарец
 , Freeport City

Јас сум машко, 31
барам женско години од 19 до 44

f6d3c8adji

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1987-01-01 
Тип на врска: Било која
Мојата држава:  
Мојот град: Freeport City
Моја фраза за поздрав: Hi 
Изглед
Мојата висина: 1.21 m.
Мојата тежина: 36 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Зелени
Моето тело: Слабо
Најубавиот дел од моето тело: Стапала
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: 
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: Помалку од $100 месечно
Моето образование: Улична школа
 
Мојата специјалност: Физика
 
Животен стил
Политички гледишта: Конзервативец
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
 
Мојот омилен спорт: Друго
 
Религија: Атеист
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Не пијам
Пијалоци: Вода
 
Мојата храна: Месо и компири
 
Омилена музика: Опера
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/f6d3c8adji
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates