Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Муабет - g8kbc8a6n8 | Гостивар |


Слика наскоро...

g8kbc8a6n8 Јарец
 , Gostivar, Гостивар

Јас сум машко, 27
барам женско години од 20 до 40

g8kbc8a6n8

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1992-01-01 
Тип на врска: Муабет
Мојата држава:  
Регион: Gostivar
Мојот град: Гостивар
Моја фраза за поздрав: hahahah 
Изглед
Мојата висина: 1.70 m.
Мојата тежина: 66 kg
Мојата коса: Златна
Моите очи: Кафени
Моето тело: Слабо
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Некој ден
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Птици
 
Друштво
Мојата работа: Администратор
Мојот приход: Помалку од $100 месечно
Зборувам: Турски
Српски
 
Животен стил
Политички гледишта: Неконформиста
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
 
Мојот омилен спорт: Крикет
 
Религија: Муслиман
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Не пијам
Омилена музика: Рок
 
Чувство за хумор: Онака
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g8kbc8a6n8
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates