Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Долга врска или брак - gadnc8as9k | Битола | Македонија


Слика наскоро...

gadnc8as9k Јарец
Македонија, Bitola, Битола

Јас сум женско, 20
барам машко години од 20 до 30

gadnc8as9k

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1998-01-01 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: Bitola
Мојот град: Битола
Изглед
Мојата висина: 1.63 m.
Мојата тежина: 54 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Црни
Моето тело: Слабо
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам со родители
 
Мои омилени миленичиња: Птици
Мачки
Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Администратор
Мојот приход: Помалку од $100 месечно
Животен стил
Политички гледишта: Конзервативец
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Кафе и муабет
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
 
Религија: Друго
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: За викенд
Пијалоци: Бело вино
Виски
 
Мојата храна: Сите чоколади, секогаш
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/gadnc8as9k
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates